Merkez Birliği Dr. Öğretim Üyesi Onur ŞAHİN’le Teknik Danışman Olarak Yoluna Devam Ediyor

Merkez Birliği Genel Başkanı Kamil ÖZCAN, Muhasip Üye Mehmet ALDEMİR, Yönetim Kurulu Üyeleri Serhat VAYISOĞLU, Hacı SELVİ, Denetleme Kurulu Üyesi Cemal KARAKOÇ, Genel Sekreter İbrahim KARAKOYUNLU, Teknik İşler Şube Müdürü Onur YİĞİT, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü M.Cüneyt BAYOĞLU, Tarım ve Orman Bakanlığından Ziraat Yüksek Mühendisleri Kemalettin ÖZCAN, Gökhan DEMİRÖRS ve Merkez Birliği personellerinin katılımıyla Dr. Öğretim Üyesi Onur ŞAHİN onuruna düzenlenen yemek programında bir araya gelindi.

Merkez Birliğinin kuruluşundan bu yana Türkiye sığırcılık sektörüne çok emek veren Dr. Öğretim Üyesi Onur ŞAHİN’in ülke hayvancılığına katkıları Muş Alparslan Üniversitesi’ndeki akademik çalışmaları ile devam edecektir.

Genel Başkan Kamil ÖZCAN; Dr. Öğretim Üyesi Onur ŞAHİN’in yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, Merkez Birliğimizde gerek Teknik İşler Şube Müdürü olarak gerekse Genel Sekreterlik görevlerinde bulunduğu süreçte kendilerine olan memnuniyetlerini dile getirdi. Yemeğin sonunda Genel Başkan Kamil ÖZCAN günün anısına plaket takdim etti.

Merkez Birliği ve İl Birlikleri için göstermiş olduğu 20 yıllık özverili çalışmalarından dolayı kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. Merkez Birliğimiz bünyesinde Teknik Danışman olarak görev alan Dr. Öğretim Üyesi Onur ŞAHİN’e akademik çalışmalarında ve hayatında başarılar dileriz.

scroll to top
Web Design BangladeshBangladesh Online Market