Merkez Birliği Bölgesel Hayvancılık Değerlendirme Toplantıları Başladı

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği heyeti Bölgesel Hayvancılık Değerlendirme Toplantılarının ilk aşamasını tamamladı.

Merkez Birliği Genel Başkanı Kamil ÖZCAN, Genel Başkan Yardımcısı Yunus BAYDAR, Muhasip Üye Mehmet ALDEMİR, Yönetim Kurulu Üyeleri Hacı SELVİ, Serhat VAYISOĞLU, Hasan Hüseyin ÖZDEMİR ve Genel Sekreter İbrahim KARAKOYUNLU’dan oluşan heyet Adana, Gaziantep ve Batman İllerinde 4-6 Aralık 2019 tarihlerinde toplantılar gerçekleştirdi.

Adana DSYB’nin yeni hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıya Adana, Niğde, Osmaniye ve Karaman DSYB Yönetim Kurulu Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağladı.

Gaziantep DSYB’de gerçekleştirilen toplantıya Gaziantep, Elazığ, Niğde, Malatya, Adıyaman, Karaman ve Kilis DSYB Yönetim Kurulu Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağladı.

Batman DSYB’de gerçekleştirilen toplantıya Bitlis, Diyarbakır, Şırnak, Batman ve Muş DSYB Yönetim Kurulu Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağladı.

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlikleri’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantılarda İl Birliklerinin yaşadığı sorunlar, bölgesel hayvancılık sorunları, bölgedeki yetiştiricilerin yaşadığı sıkıntılar gibi konular işlenerek çözüm önerilerinde bulunuldu. Ayrıca 2019 yılının genel bir değerlendirmesi yapılarak, 2020 yılında gerçekleşmesi planlanan çalışmalar istişare edildi.

scroll to top
Web Design BangladeshBangladesh Online Market