Merkez Birliği 8. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği 8. Olağan Mali Genel Kurul II. Toplantısı 6 Kasım 2019 tarihinde Tarım ve Orman Bakanlığı’nda gerçekleştirildi.

Tarım ve Orman Bakanlığı Mehmet Akif  ERSOY Konferans salonunda yapılan Genel Kurula 586 Merkez Birliği Delegesinden 423 delege katılım sağladı.

Divan Başkanlığına Halit GÜLEÇ, Başkan Vekilliğine Mecit BORAN, Kâtip Üyeliklere Ümit Fırat TURAN ve Naci ESER, Oy Tasnifçiliklerine Harun SÜRGÜVEÇ ve Ahmet İLİK oy birliğiyle seçildi. Genel Başkan Kamil ÖZCAN’ın açılış konuşmasının ardından, Aydın Milletvekili Rıza POSACI konuşma yaptı. Gündem maddeleri tek tek görüşüldü.

Merkez Birliği Yönetim ve Denetleme Kurulu 413 delegesinin tam desteğiyle güven tazeledi. Dilek ve temennilerin görüşülmesinin ardından teşekkür konuşması yapan Sayın Kamil ÖZCAN birlik ve beraberlik mesajı verdi. Birlik ailemize ve ülkemize hayırlı olmasını dileriz.

 

Tarım ve Orman Bakanlığı Mehmet Akif ERSOY Konferans Salonunda 6 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilen 8. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısına ait özet videodur.

scroll to top
Web Design BangladeshBangladesh Online Market