İL BİRLİK BAŞKANLARI İZMİR’DE TOPLANDI

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlikleri tarafından yürütülmekte olan projelerin yanı sıra güncel konuların değerlendirilmesi amacıyla 11 Şubat 2015 tarihinde, İzmir’de düzenlenen toplantıya Merkez Birliği Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri, İl Birliklerinin Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sorumlu Müdürleri katıldı.

Merkez Birliği Genel Başkanı Cemalettin ÖZDEN’ in yaptığı açılış konuşmasının ardından Bakanlık ve Merkez Birliği tarafından ortak yürütülmekte olan Döl Kontrolü Projesi hakkında Teknik İşler Şube Müdürü Dr. Onur ŞAHİN tarafından bir sunum gerçekleştirilerek proje faaliyetleri değerlendirildi.

Toplantının ikinci bölümünde İdari ve Mali İşler Şube Müdürü M. Cüneyt BAYOĞLU tarafından İl Birliklerinin Kuruluşu ve faaliyetlerini düzenleyen mevzuat hakkında sunum yapıldı. Sunumun ardından Merkez Birliği Genel Sekreteri Dr. Hüseyin VELİOĞLU’ nun moderatörlüğünde proje faaliyetleri, İl Birliklerinin yaşadığı sorunlar, mevzuat ve destekleme konularında tartışma ve değerlendirme oturumu gerçekleştirildi.

DSC_0060

DSC_0025

DSC_0034DSC_0012DSC_0038

 DSC_0069

scroll to top
Web Design BangladeshBangladesh Online Market