Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü Merkez Birliği’ni Ziyaret Etti

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü, Tarım Politikaları Bölüm Başkanı Ferhat PİŞMAF, Kocaeli Bölge Başkanı Rehber BİRKAN, Ankara Mustafa Kemal Mah. Şube Müdürü Bahadır TURGUT’dan oluşan heyet 24 Aralık 2019 tarihinde Merkez Birliğini ziyaret etti.

Genel Başkan Kamil ÖZCAN’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya, Muhasip Üye Mehmet ALDEMİR, Yönetim Kurulu Üyeleri Hacı SELVİ, Serhat VAYISOĞLU, Hasan Hüseyin ÖZDEMİR, Tuncay AYTIN, Genel Sekreter İbrahim KARAKOYUNLU, İzmir DSYB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KOCAAĞA ve Ankara DSYB Yönetim Kurulu Başkanı Cengizhan YORULMAZ katılım sağladı.

Toplantı çerçevesinde, Türkiye’de yürütülmekte olan ırk ıslahı faaliyetleri, soy kütüğü kayıt sistemi, hali hazırda Tarım ve Orman Bakanlığı ile ortaklaşa ve Merkez Birliği olarak yürütülen projeler ile bu projelerin çıktıları hakkında bir brifing gerçekleştirildi.

Ayrıca, önümüzdeki dönemde Ziraat Bankası ile Merkez Birliği arasında gerçekleşmesi planlanan projeler hakkında görüşüldü. Toplantının ülke hayvancılığına hayırlı olmasını dileriz.

Haberlerde aramak istediğiniz kelimeyi yazınız