Kamuoyu Duyurusu!

KAMUOYUNA; Anadolu İzlenimleri Dergisi tarafından 27.04.2018 tarihinde Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği ve Burdur İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin tüzel kişilikleri ve Merkez Birliği Genel Başkanı olarak şahsım hakkında sosyal medyada yapılan asılsız ve dayanağı olmayan paylaşımların zamanlaması manidar bulunmaktadır. Söz konusu bu girişimle ilgili hukuki süreç başlatılmış olup, adalet huzurunda gereken her türlü işlem yapılacaktır. Sözde basın özgürlüğü ve şeffaflık adına yapılmaya çalışılanın, yanlış kamuoyu algısı oluşturma çabasından başka bir şey olmadığı açıkça görülmektedir.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu olarak görevde olduğumuz 8 aylık dönemde Genel Kurulumuzun bize layık gördüğü görevi hakkıyla yürütmeye çalışarak Birliklerimizin çıkarlarını korumak adına mücadele verdiğimizden ve vermeye de devam edeceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Son dönemde Merkez Birliğimiz, Burdur İl Birliğimiz ve şahsım adına yapılan asılsız ve mesnetsiz itham ve söylentilere itibar edilmemesini kamuoyuna saygıyla arz ederim.

Kamil ÖZCAN Genel Başkan Yönetim Kurulu Adına

Haberlerde aramak istediğiniz kelimeyi yazınız