İç Anadolu İl Birlik Başkanları Toplantısı Konya’da Gerçekleştirildi

Damızlık Sığır Yetiştirici Birliklerinin yürütmekte oldukları faaliyetlerin yanı sıra İç Anadolu Bölgesinde çalışmalarını sürdüren İl Birliklerinin sorunlarının ele alınması maksadıyla Merkez Birliği tarafından organize edilen İç Anadolu Bölgesi İl Birlik Başkanları toplantısı 26 Aralık 2014 tarihinde Konya’da gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını Konya İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Edip YILDIZ’ ın yaptığı toplantıya Konya Milletvekili Cem ZORLU, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Genel Müdürü Yardımcısı Dr. İbrahim ÖZCAN, Konya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Seyfettin BAYDAR, Et ve Süt Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Sadık KÜÇÜKGÜNAY, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Cemalettin ÖZDEN ve Yönetim Kurulu ile Denetleme Kurulu Üyeleri, İç Anadolu Bölgesi İl Birlik Başkanları, Sorumlu Müdürleri ve Personellerinin yanı sıra Merkez Birliği Genel Sekreteri Dr. Hüseyin VELİOĞLU, Teknik İşler Şube Müdürü Dr. Onur ŞAHİN ve Mali İşler Şube Müdürü M.Cüneyt BAYOĞLU katılım sağladı.

İl Birlik Başkanlarının bir araya gelip bölgenin hayvancılıkla ilgili sorunlarının görüşüldüğü toplantıda süt toplama merkezleri, küpeleme, devlet destekleri ve hastalıklardan ari işletmeler gibi çeşitli konular hakkında konuşuldu.

IMG_0922IMG_0789IMG_1119IMG_0966IMG_0935IMG_1039

Haberlerde aramak istediğiniz kelimeyi yazınız