6. MUHASEBE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Damızlık Sığır Yetiştiricileri İl Birliklerinin Sorumlu Müdürleri ve muhasebeden sorumlu personellerine yönelik düzenlenen Muhasebe Eğitimi Toplantısı 9 – 11 Aralık 2014 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin ÖZDEN’ in açılış konuşmasını yaptığı toplantıya Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Üyelerinin yanı sıra Genel Sekreter Dr. Hüseyin VELİOĞLU, Teknik İşler Şube Müdürü Dr. Onur ŞAHİN, Muhasebe Personelleri Gülcan ÇETİN, Özlem ÖZCAN ve Çağrı BAYRAM katıldılar.

Toplantı çerçevesinde Yeminli Mali Müşavir Bülent ÜNER tarafından katılımcılara Bilanço ve Gelir Tablosu, Hizmet Üretim Tablosu, Kulak Küpesi Hizmet Maliyeti ile Suni Tohumlama Hizmet Üretim Maliyetlerinin Dağıtımı ile ilgili konular anlatıldı.

Programın ikinci günü Merkez Birliği Denetleme Kurulu Üyesi Yaşar KAHYA tarafından ise Kuruluş Belgesi, Genel Kurul ve Yönetim Kurulu kararları hakkında bilgi verilmesinin yanı sıra, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliklerinde Mali ve İdari Uygulamalar konulu sunum gerçekleştirildi. Aynı gün Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Hayvan Hayat Sigortaları Müdürü Orhan SARITEPE tarafından Hayvancılık Sigortaları Uygulamaları ile ilgili bilgi verildi.

Başarılı bir şekilde tamamlanan Eğitim Toplantısına katılan İl Birlik Başkanlarına, Sorumlu Müdürlere ve Muhasebe Personellerine teşekkür ederiz.

Fotoğraf arşivine buradan ulaşabilirsiniz.DSC_0282DSC_0270DSC_0407DSC_0424DSC_0375

Haberlerde aramak istediğiniz kelimeyi yazınız