Güneydoğu Anadolu Bölgesi İl Birlik Başkanları Toplantısı Mardin’de Gerçekleştirildi

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Güneydoğu Anadolu Bölgesi İl Birlik Başkanları Toplantısı 6 Temmuz 2017 tarihinde Mardin’de gerçekleştirildi. Toplantıya Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Cemalettin ÖZDEN, Genel Başkan Yardımcısı İlhan KÖTEN, Muhasip Üye Sırrı ÖZTÜRK, Yönetim Kurulu Üyeleri Yunus GÜZEL, Ahmet YILMAZ ve Edip YILDIZ, Genel Sekreter Dr. Hüseyin VELİOĞLU, GTHB adına Hayvancılık Genel Müdürlüğü Islah ve Geliştirme Dairesi Başkanı Dr. Bekir ANKARALI ve Mardin Tarım İl Müdür Yardımcısı Özkan ÖNEN katılım sağladı.

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği tarafından düzenlenen ve Mardin DSYB’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak ve Aksaray DSYB olmak üzere toplam 10 il katıldı.

Merkez Birliği Genel Başkanı Cemalettin ÖZDEN, Mardin DSYB Başkanı Selman BÜYÜKASLAN, Mardin Tarım İl Müdür Yardımcısı Özkan Önen ve GTHB Hayvancılık Genel Müdürlüğü Islah ve Geliştirme Dairesi Başkanı Dr. Bekir ANKARALI’nın açılış konuşmaları ile başlayan toplantıda Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan birliklerde yaşanan sorunlar değerlendirildi.

Toplantının ikinci aşamasında bölge birliklerinin sorunlarının görüşülmesinin ardından değerlendirmelerde bulunuldu.

scroll to top
Web Design BangladeshBangladesh Online Market