Marmara Bölgesi İl Birlik Başkanları Toplantısı Çanakkale’de Gerçekleştirildi

 

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Marmara Bölgesi İl Birlik Başkanları Toplantısı 8 Haziran 2017 tarihinde Çanakkale’de gerçekleştirildi. Toplantıya  Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Cemalettin ÖZDEN,  Muhasip Üye Sırrı ÖZTÜRK, Yönetim Kurulu Üyeleri Yunus GÜZEL, Nurhan DAYAN, Ahmet YILMAZ, Edip YILDIZ, Denetim Kurulu Üyesi ve Sakarya DSYB Yönetim Kurulu Başkanı Hakan CANDEMİR, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Burhan DEMİROK ve Çanakkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Erdem KARADAĞ katılım sağladı.

 

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği tarafından düzenlenen ve Çanakkale DSYB’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Bursa, Balıkesir, Bolu, Bilecik ve Sakarya DSYB olmak üzere toplam 9 il katıldı.

Merkez Birliği Genel Başkanı Cemalettin ÖZDEN, Çanakkale DSYB Başkanı Mehmet ÖZKURNAZ’ın açılış konuşmaları ile başlayan toplantıda Marmara Bölgesi Birliklerinde yaşanan sorunlar değerlendirildi. Ardından İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem KARADAĞ ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı HAYGEM Genel Müdür Yardımcısı Burhan DEMİROK’un yaptığı konuşmalarla devam edildi.

Toplantının ikinci aşamasında Bölge Birliklerin sorunlarının görüşülmesinin ardından değerlendirmelerde bulunuldu.

scroll to top
Web Design BangladeshBangladesh Online Market